• CZ
  • EN
  • DE
  • IT
City Center České Budějovice City Center České Budějovice City Center České Budějovice City Center České Budějovice City Center České Budějovice City Center České Budějovice City Center České Budějovice City Center České Budějovice City Center České Budějovice City Center České Budějovice City Center České Budějovice City Center České Budějovice

FITNESS 14

Fitness 14 je špičkově vybavené fitness centrum, které najdete v 2. NP obchodní pasáže CITY CENTER CB. Celé fitness je řešeno ve velice moderním a svěžím stylu.

Pro klienty je k dispozici kvalitní posilovna se silovou a cardio zónou, vybavená stroji značky Panatta. Dále mohou klienti využívat tři, z hlediska designu, velmi zajímavě řešené sály. Multifunkční sál nabízí širokou paletu moderních i klasických cvičení, jmenujme několik nejoblíbenějších: TRX, Bosu, Piloxing, Power joga, Zumba, Fitbox, Move-it, Jumping, Balantes/ pilates, SM system. Ve druhém sále probíhají lekce Indoor cycling, k dispozici jsou kola značky Tomahawk. Třetí sál je vyčleněn pro H.E.A.T. program. Toto aerobní cvičení najdete v Českých Budějovicích pouze ve Fitness 14.

V relaxační části se nachází originální japonská sauna Ganbanjoku s léčebnými kamennými deskami ze žuly Kihouseki. Tento kámen byl dovezen přímo z Japonska. Dále je možné využít i tradiční finskou saunu a k ochlazení pak zásobník s ledovou tříští.

Skvělé zázemí Fitness 14 dotváří ochotný personál na recepci a za barem a také perfektně udržované sprchy a šatny. Pro rodiče je připraven dětský koutek.

Více na www.fitness14.cz

Fotogalerie


Fitness Fitness Fitness Fitness

Kontakt

CITY CENTER CB s.r.o.
F. A. Gerstnera 2151/6
370 01 Č. Budějovice
Tel.: +420 384 321 414
E-mail: info@fitness14.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek

7:00 – 21:00

Sobota - Neděle

8:00 – 21:00

www.fitness14.cz

© CITY CENTER CB s.r.o., Mariánské náměstí 159/4, 110 00 Praha 1